Kalymnos - Meis Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 12 saat 50 dakika

Kalymnos - Meis Adası Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Kalymnos Meis Adası feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Kalymnos Meis Adası tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Kalymnos Meis Adası veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Kalymnos Meis Adası Feribot Rehberi

Kalymnos Meis Adası feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 12 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Kalymnos Meis Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd