Karlovassi - Midilli Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 30 dakika

Karlovassi - Midilli Adası Feribotu

Direct Ferries ile Samos ve Midilli arasinda, Karlovassi ile Midilli Adası feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Karlovassi ile Midilli Adası feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Karlovassi Midilli Adası güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Karlovassi Midilli Adası Feribot Rehberi

Karlovassi Midilli Adası feribotu, Samos ile Midilli arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Karlovassi Midilli Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd