TTT Lines Virtu Ferries
Sicilya ülkesindeki Katanya limanindan Napoli & Valletta limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Haftada 15 Sefer ile Katanya limani, Sicilya ile İtalya & Malta arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Valletta servisinde 4 saat 15 dakika'dan ile Napoli servisinde 11 saat 30 dakika'dan arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Katanya ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Katanya Feribot Seçenekleri

Kalkış:Messina Feribotu - Varış:Salerno
Kalkış:Palermo Feribotu - Varış:Cenova
Kalkış:Palermo Feribotu - Varış:Civitavecchia
Kalkış:Palermo Feribotu - Varış:Napoli
Kalkış:Palermo Feribotu - Varış:Salerno
Kalkış:Pozzallo Feribotu - Varış:Valletta
Kalkış:Trapani Feribotu - Varış:Napoli

Katanya Feribot rezervasyonu

Sicilya ülkesine gelis veya gidis feribot bileti almak için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Direct Ferries Katanya Feribotu rehberini kullanin.

Katanya feribot ücret karsilastirma sistemimiz, tüm alternatif seferlerle birlikte mevcut tüm feribot isletmecilerinin Katanya feribot seferlerini karsilastirmaniza imkân verir ve bu sayede kalkis yerinizden bagimsiz olarak en uygun tarihte en iyi ücreti bulmayi garanti altina alirsiniz.

Katanya feribot ücretlerini ve tarifelerini karsilastirmak için simdi sadece soldaki menüden kalkis yerinizi, tercih ettiginiz güzergâhi ve seyahat edecek yolcu sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Katanya Liman Haritası

Katanya Feribot Servisleri

TTT Lines ile Katanya - Napoli
Crossing DurationHaftada 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 11 saat 30 dakika
TTT Lines
Virtu Ferries ile Katanya - Valletta
Crossing DurationHaftada 8 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 4 saat 15 dakika
Virtu Ferries
© Direct Ferries Ltd