Katapola - Donoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika

Katapola - Donoussa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Katapola Donoussa feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Katapola ile Donoussa arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Katapola Donoussa veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Katapola Donoussa Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Katapola Donoussa feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd