Katapola - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika

Katapola - Folegandros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Katapola ile Folegandros feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Katapola Folegandros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Katapola Folegandros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Katapola Folegandros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Katapola Folegandros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Katapola Folegandros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Sea Jets Katapola Folegandros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd