Katapola - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 55 dakika

Katapola - İstanköy Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Oniki Adalar feribotlarini Katapola ile İstanköy feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Katapola ile İstanköy feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Katapola İstanköy feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Katapola İstanköy seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Katapola İstanköy Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Katapola İstanköy feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 55 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd