Katapola - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 5 dakika'dan

Katapola - Thira Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Katapola Thira feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Katapola ile Thira arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Katapola ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Katapola Thira Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Sea Jets Katapola Thira feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd