Kea - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 40 dakika

Kea - Kimolos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Kea Kimolos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Kea Kimolos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kea Kimolos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kea Kimolos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kea Kimolos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kea Kimolos Feribot Rehberi

Kea Kimolos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Kea Kimolos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd