Kea - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 15 saat 55 dakika

Kea - Milos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Kea Milos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Kea ile Milos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kea Milos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kea Milos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kea Milos Feribot Rehberi

Kea Milos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 15 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Kea Milos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd