Kea - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 50 dakika

Kea - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Kea ile Naxos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Kea ile Naxos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kea Naxos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kea Naxos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kea Naxos Feribot Rehberi

Kea Naxos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 8 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Kea Naxos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd