Kiel - Klaipeda Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 20 saat

Kiel - Klaipeda Feribotu

Direct Ferries ile Almanya ve Litvanya arasinda, Kiel ile Klaipeda feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Kiel ile Klaipeda arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiel Klaipeda feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kiel Klaipeda seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kiel Klaipeda Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Kiel Klaipeda Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Kiel Klaipeda Feribot Rehberi

Kiel Klaipeda feribotu, Almanya ile Litvanya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, DFDS Lisco. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 20 saat'den sürmektedir.

Kiel Klaipeda yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd