Kiel - Oslo Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 20 saat

Kiel - Oslo Feribotu

Direct Ferries ile Almanya ve Norveç arasinda, Kiel ile Oslo feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Kiel Oslo güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Norveç ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kiel Oslo rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Kiel Oslo veya Norveç istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Kiel Oslo Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Kiel Oslo Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Kiel Oslo Feribot Rehberi

Almanya ile Norveç arasindaki Color Line Kiel Oslo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 20 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Kiel - Oslo Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Kiel - Gothenburg - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 14 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Almanya - Norveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd