Kimolos - Kythnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 20 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 15 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 10 dakika

Kimolos - Kythnos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Kimolos Kythnos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Kimolos ile Kythnos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Kimolos Kythnos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Kimolos Kythnos Feribot Rehberi

Kimolos Kythnos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 3 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Zante Ferries ile 1 sefer, Ventouris Sea Lines ile 1 sefer & Nel Lines ile 1 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 5 saat 15 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Kimolos Kythnos feribotlarini Zante Ferries, Ventouris Sea Lines & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd