Kimolos - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 45 dakika

Kimolos - Naxos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Kimolos ile Naxos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Kimolos Naxos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kimolos Naxos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Kimolos Naxos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Kimolos Naxos Feribot Rehberi

Kimolos Naxos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 5 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Kimolos Naxos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd