Kimolos - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 40 dakika

Kimolos - Paros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Kimolos ile Paros feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Kimolos Paros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kimolos Paros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Kimolos Paros veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Kimolos Paros Feribot Rehberi

Kimolos Paros feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Kimolos Paros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd