Kimolos - Serifos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat

Kimolos - Serifos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Kimolos ile Serifos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Kimolos ile Serifos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kimolos Serifos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kimolos Serifos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kimolos Serifos Feribot Rehberi

Kimolos Serifos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 6 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Zante Ferries ile 2 sefer, Ventouris Sea Lines ile 1 sefer & Nel Lines ile 3 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 50 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Kimolos Serifos feribotlarini Zante Ferries, Ventouris Sea Lines & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd