Kimolos - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika

Kimolos - Sikinos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Kimolos Sikinos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Kimolos ile Sikinos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kimolos Sikinos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kimolos Sikinos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kimolos Sikinos Feribot Rehberi

Kimolos Sikinos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 35 dakika'dan sürmektedir.

Kimolos Sikinos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd