Kimolos - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika

Kimolos - Syros Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Kimolos Syros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Kimolos Syros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Kimolos ile Syros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Kimolos Syros Feribot Rehberi

Kimolos Syros feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Kimolos Syros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd