Kirkwall - Aberdeen Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 15 dakika

Kirkwall - Aberdeen Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Orkney Adaları ve İskoçya arasindaki Kirkwall Aberdeen feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Kirkwall Aberdeen güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İskoçya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kirkwall Aberdeen rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kirkwall Aberdeen feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kirkwall Aberdeen seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kirkwall Aberdeen Feribot Rehberi

Orkney Adaları ile İskoçya arasindaki Northlink Ferries Kirkwall Aberdeen feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 7 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd