Klaipeda - Karlshamn Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 13 saat

Klaipeda - Karlshamn Feribotu

Litvanya ile İsveç feribot yolculugunuzla ilgili Klaipeda Karlshamn feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Klaipeda ile Karlshamn arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Klaipeda Karlshamn veya İsveç istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Klaipeda Karlshamn Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Klaipeda Karlshamn Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Klaipeda Karlshamn Feribot Rehberi

Klaipeda Karlshamn feribotu, Litvanya ile İsveç arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, DFDS Lisco. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 13 saat'den sürmektedir.

Klaipeda Karlshamn yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd