Korcula - Dubrovnik Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 30 dakika

Korcula - Dubrovnik Feribotu

Korcula Island ile Hırvatistan feribot yolculugunuzla ilgili Korcula Dubrovnik feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Korcula ile Dubrovnik feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Hırvatistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Korcula Dubrovnik feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Korcula Dubrovnik seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Korcula Dubrovnik Feribot Rehberi

Korcula Dubrovnik feribotu, Korcula Island ile Hırvatistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Korcula Dubrovnik yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd