Korcula - Mljet Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Korcula - Mljet Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Korcula Island ve Hırvatistan arasindaki Korcula Mljet feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Korcula ile Mljet feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Korcula Mljet feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Korcula Mljet seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Korcula Mljet Feribot Rehberi

Korcula Island ile Hırvatistan arasindaki Jadrolinija Korcula Mljet feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd