Korcula - Split Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 40 dakika

Korcula - Split Feribotu

Direct Ferries ile Korcula Island ve Hırvatistan arasinda, Korcula ile Split feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Korcula Split güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Hırvatistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Korcula Split rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Korcula Split güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Korcula Split Feribot Rehberi

Korcula Island ile Hırvatistan arasindaki Jadrolinija Korcula Split feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd