Koufonissi - Donoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika

Koufonissi - Donoussa Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Koufonissi ile Donoussa feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Koufonissi ile Donoussa feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Koufonissi Donoussa güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Koufonissi Donoussa Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Koufonissi Donoussa feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd