Koufonissi - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Koufonissi - Milos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Koufonissi ile Milos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Koufonissi ile Milos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Koufonissi Milos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Koufonissi Milos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Koufonissi Milos Feribot Rehberi

Koufonissi Milos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Sea Jets. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 3 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Koufonissi Milos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd