Koufonissi - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 15 dakika

Koufonissi - Mykonos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Koufonissi Mykonos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Koufonissi ile Mykonos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Koufonissi Mykonos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Koufonissi Mykonos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Koufonissi Mykonos Feribot Rehberi

Koufonissi Mykonos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 4 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Sea Jets & 1 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 40 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 6 saat 15 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Koufonissi Mykonos güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd