Koufonissi - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Koufonissi - Thira Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Koufonissi ile Thira feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Koufonissi Thira güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Koufonissi Thira rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Koufonissi ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Koufonissi Thira Feribot Rehberi

Koufonissi Thira feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Sea Jets. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir.

Koufonissi Thira yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd