Kythnos - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 10 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 12 saat 55 dakika

Kythnos - Kimolos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Kythnos ile Kimolos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Kythnos ile Kimolos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Kythnos Kimolos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Kythnos Kimolos Feribot Rehberi

Kythnos Kimolos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Zante Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 2 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 1 & Nel Lines hizmeti her bir hafta için 1 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Kythnos Kimolos güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 4 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd