Kythnos - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 10 dakika

Kythnos - Milos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Kythnos ile Milos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Kythnos ile Milos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Kythnos Milos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Kythnos Milos Feribot Rehberi

Kythnos Milos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Zante Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 4 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 4 & Nel Lines hizmeti her bir hafta için 1 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Kythnos Milos güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 9 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd