Kythnos - Serifos Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan

Kythnos - Serifos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Kythnos Serifos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Kythnos ile Serifos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Kythnos ile Serifos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Kythnos Serifos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Zante Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 5 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 20 dakika'dan sürmektedir süresince Ventouris Sea Lines firmasi günde Her hafta 5 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Kythnos Serifos güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd