Kythnos - Sifnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika

Kythnos - Sifnos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Kythnos Sifnos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Kythnos Sifnos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kythnos Sifnos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Kythnos Sifnos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Kythnos Sifnos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Zante Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 5 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince Ventouris Sea Lines firmasi günde Her hafta 5 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Kythnos Sifnos güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd