Kythnos - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika

Kythnos - Syros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Kythnos Syros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Kythnos ile Syros feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Kythnos Syros veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Kythnos Syros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Kythnos Syros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd