La Gomera feribotları hakkında

Directferries.com.tr La Gomera Feribotu kilavuzu ile feribot seferinizi planlamak ve rezervasyon yapmak için ihtiyaciniz olan tüm bilgileri elde edersiniz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile La Gomera ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

Ücret arama sisteminde, tercih ettiginiz güzergâhi, yolcu sayisini seçerek ve ardindan arama dügmesine tiklayarak, La Gomera ülkesine yapacaginiz feribot yolculugunuz için feribot tarifelerini ve ücretlerini bulabilirsiniz.
La Gomera
La Gomera
La Gomera Feribotu
La Gomera
La Gomera

La Gomera Hakkında:

Küçük bir pasta şeklindeki Kanarya Adası olan La Gomera'nın soldan sağa en uzun mesafesi 25 km, aşağıdan yukarıya en uzun mesafesi ise 25 km'dir.

Adada en çok rağbet edilen şehirler, batıda Gran Rey ve kuzeyde Hermigua ve Agula'dır. La Gomera adasına kıta Avrupasından direkt uçuşla gelmek mümkün değildir. Bu yüzden pek çok ziyaretçi adaya Tenerife'den feribotla ya da uçakla ulaşmaktadır. Havaalanı adanın güneyinde, feribot terminali de güneybatısındadır.

La Gomera'da kilometrelerce uzunlukta kumsallara ya da komşu ada Tenerife'de olduğu gibi çılgın bir gece hayatına rastlanmaz. Ada, muhteşem manzarası ve doğal hayatıyla farklı bir turist grubunu kendine çeker.

Tenerife - La Gomera Feribotu

Haftada 1 Sefer
sefer süresi 5 saat 45 dakika
Naviera Armas
Günde 4 Sefer
sefer süresi 50 dakika
Fred Olsen Express

La Palma - La Gomera Feribotu

© Direct Ferries Ltd