Langesund - Bergen Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 22 saat

Langesund - Bergen Feribotu

Norveç feribot yolculugunuzla ilgili Langesund Bergen feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Langesund ile Bergen feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Norveç için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Langesund ile Bergen seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Langesund Bergen Feribot Rehberi

Norveç ile Norveç arasindaki Fjord Line Langesund Bergen feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 22 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd