Lavrio - Kavala Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 17 saat

Lavrio - Kavala Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Lavrio Kavala feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Lavrio Kavala tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Lavrio Kavala veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Lavrio Kavala Feribot Rehberi

Lavrio Kavala feribotu, Yunanistan ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 17 saat'den sürmektedir.

Lavrio Kavala yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd