Le Havre Feribot Limanı nerede?

Le Havre Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Le Havre feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Le Havre feribot rezervasyonu için Le Havre Feribotları veya Varış Noktası Le Havre Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Le Havre Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Le Havre Feribot Limanı
Le Havre, Fransa'nın diğer bölgelerine, Paris'ten 200 km uzaklıkta olan Normandy Köprüsü ile bağlanmaktadır. A29 veya A13 ve daha sonra da A131 otoyolunu alın. Şehir merkezine yakın olan LD Lines Arabalı Feribot Terminali 'Citadelle' yazısını takip edin.
Tren ile Le Havre Feribot Limanı
Le Havre Gare SNCF, Hôtel de Ville'den 1.5 km batıda, Strasbourg caddesinin karşısında Gare Routière boyunca uzanan de la République'dedir. Gare SNCF'den kalkan shuttlelar feribot terminaline gitmektedir.
Daha ayrıntılı bilgi için lütfen SNCF web sitesini ziyaret ediniz.
Otobüs ile Le Havre Feribot Limanı
Şehir merkezi, feribot limanından 10 dakikalık sürüş mesafesindedir. 'Centre Ville' isimli otobüsler, sizi limanda karşılayıp şehir merkezine götürür.
Le Havre Feribot Limanı Otoparkı
Terminalde, hem kısa hem de uzun süreli park imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca engelliler için de özel alanlar bulunmaktadır.
Otopark ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen 0 825 304 304 or (+) 33 140 66 1717 numaralı telefonları arayınız.
Le Havre Feribot Limanı Adresi
Terminal de la Citadelle BP 90746 F-76060 Le Havre, Fransa
Le Havre Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Le Havre feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Le Havre Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd