Leros - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 30 dakika

Leros - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Leros Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Leros ile Pire arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Leros Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Leros Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Leros Pire Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Yunanistan arasindaki Blue Star Ferries Leros Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 9 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd