Leros - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 25 dakika

Leros - Syros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ve Kiklad Adaları arasindaki Leros Syros feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Leros ile Syros arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Leros Syros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Leros Syros Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Blue Star Ferries Leros Syros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd