Liepaja Feribot Limanı nerede?

Liepaja Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Liepaja feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Liepaja feribot rezervasyonu için Liepaja Feribotları veya Varış Noktası Liepaja Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Liepaja Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Liepaja Feribot Limanı
Riga'dan, A220 üzerinden Jurmala'ya doğru otoyola girin ve A220 boyunca devam edin. Roznieki'de çıkışa gidin ve Liepaja merkeze ulaşmak için A218'i alın. Bu noktadan sonra liman tabelaları çok iyi konumlandırılmıştır.
Tren ile Liepaja Feribot Limanı
Trenler, Riga'dan Liepaja'ya bir sabah bir de akşam olmak üzere iki kez kalkmaktadır ve yolculuk yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. Riga'ya tren ile gitmek otobüsle gitmekten daha kısa sürer. 2009 yılının Şubat ayından itibaren, tek yön bir kişilik bilet 5.80 Lats'tır (yaklaşık 8,80 Euro)
Liepaja Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Liepaja feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Liepaja Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd