Limnos - Midilli Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 40 dakika

Limnos - Midilli Adası Feribotu

Direct Ferries ile Ege Adaları ve Midilli arasinda, Limnos ile Midilli Adası feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Limnos ile Midilli Adası feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Limnos Midilli Adası veya Midilli istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Limnos Midilli Adası Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Midilli arasindaki Nel Lines Limnos Midilli Adası feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd