Lipari - Milazzo Feribot Operatörleri

dateGünde 7 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Lipari - Milazzo Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Lipari Milazzo feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Aeolian Adaları veya Sicilya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Lipari ile Milazzo feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Lipari Milazzo feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Lipari Milazzo seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Lipari Milazzo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Lipari Milazzo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 45 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd