Lipari - Palermo Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat

Lipari - Palermo Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Aeolian Adaları ve Sicilya arasindaki Lipari Palermo feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Lipari ile Palermo feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Sicilya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Lipari Palermo feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Lipari Palermo seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Lipari Palermo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Lipari Palermo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd