Steam Packet Stena Line
İngiltere ülkesindeki Liverpool Birkenhead limanindan Douglas & Belfast limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Haftada 15 Sefer ile Liverpool Birkenhead limani, İngiltere ile Man Adası & Kuzey İrlanda arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Douglas servisinde 4 saat 15 dakika'dan ile Belfast servisinde 8 saat'den arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Liverpool Birkenhead ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Liverpool Birkenhead Feribot Seçenekleri

Kalkış:Heysham Feribotu - Varış:Douglas
Kalkış:Liverpool Feribotu - Varış:Douglas

Liverpool Birkenhead Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde İngiltere ülkesine gidis veya gelis için Liverpool Birkenhead Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Fiyat Arama sistemimizi kullanarak Liverpool Birkenhead tarifelerini, anlik müsaitlik durumlarini ve ücretleri inceleyebilir ve biletinizi rezerve etmeden önce seçilen feribot güzergâh alternatifleri arasinda karsilastirma yapabilirsiniz.

Bir Liverpool Birkenhead feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Liverpool Birkenhead Liman Haritası

Liverpool Birkenhead Feribot Servisleri

Steam Packet ile Liverpool Birkenhead - Douglas
Crossing DurationHaftada 2 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 4 saat 15 dakika
Steam Packet
Stena Line ile Liverpool Birkenhead - Belfast
Crossing DurationHaftada 13 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 8 saat
Stena Line
© Direct Ferries Ltd