Livorno - Capraia Feribot Operatörleri

dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika

Livorno - Capraia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İtalya ve Capraia Adası arasindaki Livorno Capraia feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Livorno ile Capraia arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Livorno Capraia veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Livorno Capraia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Livorno Capraia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Livorno Capraia Feribot Rehberi

Livorno Capraia feribotu, İtalya ile Capraia Adası arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Toremar. Seferler, her bir hafta için 9 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Livorno Capraia yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd