Lubeck - St Petersburg Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 61 saat

Lubeck - St Petersburg Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Lubeck St Petersburg feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Almanya veya Rusya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Lubeck ile St Petersburg feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Lubeck St Petersburg güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Lubeck St Petersburg Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Lubeck St Petersburg Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Lubeck St Petersburg Feribot Rehberi

Lubeck St Petersburg feribotu, Almanya ile Rusya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Finnlines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 61 saat'den sürmektedir.

Lubeck St Petersburg yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd