Finnlines
İsveç ülkesindeki Malmo feribot limani, Her hafta 19 feribot seferi düzenlenen feribot seferi ile, Almanya ülkesindeki Travemunde limani ile baglantinizi saglar. Malmo - Travemunde seferinin süresi 9 saat'dendir ve sefer Finnlines tarafindan düzenlenmektedir.

Malmo Feribot Seçenekleri

Kalkış:Karlskrona Feribotu - Varış:Gdynia
Kalkış:Nynashamn Feribotu - Varış:Danzig
Kalkış:Trelleborg Feribotu - Varış:Rostock
Kalkış:Trelleborg Feribotu - Varış:Sassnitz
Kalkış:Trelleborg Feribotu - Varış:Travemunde
Kalkış:Ystad Feribotu - Varış:Swinoujscie

Malmo Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde İsveç ülkesine gidis veya gelis için Malmo Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Malmo feribot ücret karsilastirma sistemimiz, tüm alternatif seferlerle birlikte mevcut tüm feribot isletmecilerinin Malmo feribot seferlerini karsilastirmaniza imkân verir ve bu sayede kalkis yerinizden bagimsiz olarak en uygun tarihte en iyi ücreti bulmayi garanti altina alirsiniz.

Malmo feribot ücretlerini ve tarifelerini karsilastirmak için simdi sadece soldaki menüden kalkis yerinizi, tercih ettiginiz güzergâhi ve seyahat edecek yolcu sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Malmo Liman Haritası

Malmo Feribot Servisleri

Finnlines ile Malmo - Travemunde
Crossing DurationHaftada 19 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 9 saat
Finnlines
© Direct Ferries Ltd