Man Adası feribotları hakkında

Directferries.com.tr Man Adası Feribotu kilavuzu ile feribot seferinizi planlamak ve rezervasyon yapmak için ihtiyaciniz olan tüm bilgileri elde edersiniz.

Benzersiz karsilastirma motorumuzu kullanarak Man Adası feribot tarifelerini, ücretlerini ve seyahat sürelerini, hizli ve kolay tek bir arama ile karsilastirabilir ve paranizdan ve zamaninizdan tasarruf edebilirsiniz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Karsilastirma yapmak ve kaydetmek için 'Fiyat Arama' sistemimize sadece kalkis yerinizi girin.
Man Adası
Man Adası
Man Adası Feribotu
Man Adası
Man Adası

Man Adası Hakkında:

Man Adası'na hiç gitmemiş olan çoğu insan adanın tam olarak nerede olduğundan emin değildir. Ada, İrlanda Denizi'nde, İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler arasında, Lancashire sahilinden en fazla 100 km. uzaklıktadır. Mükemmel hava ve deniz bağlantıları sayesinde adaya ulaşmak hiç zor değildir.

Uçurumlarla çevrili, dağlık Man Adası, Britanya'nın en güzel köşelerinden biridir. Yaklaşık 48 km. ile 21 km. boyutlarındadır. Bu alan, vahşi fundalıklarla kaplı kırlardan, ormanlarla bezenmiş vadilere, kumlu sahillerden, güzel kalelere, göz alıcı darlıktaki demir yollarına, sayısız dikili taşa ve Kelt haçlarına varana pek çok şeyi içinde barındırır.

Man Adası İngiltere'nin turist kalabalığından biraz uzakta kalır. Böylece sakinlik ve dinginlik arayanlar kilometrelerce uzunluktaki, bozulmamış sahillerinde, bahçe çitlerinin ve piknik alanlarının arasında yürüyüş yapabilir, kır köylerine buharlı trenlere rastlayabilir, çayın yanında yenen çöreklerinin tadına varabilirler.

Muhteşem bir coğrafyaya sahip olsa da adada en çok turisti, Haziran ayının ilk iki haftası yapılan Man Adası TT motosiklet yarışları çekmektedir. Dünyanın dört bir yanından motosiklet tutkunları, yanmış lastik ve hız meraklıları adaya akın etmektedir.

İngiltere - Man Adası Feribotu

Haftada 13 Sefer
sefer süresi 3 saat 30 dakika
Steam Packet
Haftada 12 Sefer
sefer süresi 2 saat 45 dakika
Steam Packet
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 4 saat 15 dakika
Steam Packet

Kuzey İrlanda - Man Adası Feribotu

İrlanda - Man Adası Feribotu

© Direct Ferries Ltd