Man Adası - İrlanda Feribot Haritası

Man Adası ile İrlanda arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Man Adası ülkesinden İrlanda ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Feribot karsilastirma motorumuz, Man Adası ülkesinden İrlanda ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Man Adası
Man Adası
İrlanda Feribotu
İrlanda

Kalkis: Man Adası Varis: İrlanda Feribot Rehberi

Man Adası ve İrlanda arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 1 sefer sunan Steam Packet firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Douglas - Dublin güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Man Adası ile İrlanda arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Man Adası Hakkında:

Man Adası'na hiç gitmemiş olan çoğu insan adanın tam olarak nerede olduğundan emin değildir. Ada, İrlanda Denizi'nde, İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler arasında, Lancashire sahilinden en fazla 100 km. uzaklıktadır. Mükemmel hava ve deniz bağlantıları sayesinde adaya ulaşmak hiç zor değildir.

Uçurumlarla çevrili, dağlık Man Adası, Britanya'nın en güzel köşelerinden biridir. Yaklaşık 48 km. ile 21 km. boyutlarındadır. Bu alan, vahşi fundalıklarla kaplı kırlardan, ormanlarla bezenmiş vadilere, kumlu sahillerden, güzel kalelere, göz alıcı darlıktaki demir yollarına, sayısız dikili taşa ve Kelt haçlarına varana pek çok şeyi içinde barındırır.

Man Adası İngiltere'nin turist kalabalığından biraz uzakta kalır. Böylece sakinlik ve dinginlik arayanlar kilometrelerce uzunluktaki, bozulmamış sahillerinde, bahçe çitlerinin ve piknik alanlarının arasında yürüyüş yapabilir, kır köylerine buharlı trenlere rastlayabilir, çayın yanında yenen çöreklerinin tadına varabilirler.

Muhteşem bir coğrafyaya sahip olsa da adada en çok turisti, Haziran ayının ilk iki haftası yapılan Man Adası TT motosiklet yarışları çekmektedir. Dünyanın dört bir yanından motosiklet tutkunları, yanmış lastik ve hız meraklıları adaya akın etmektedir.

İrlanda Hakkında:

İrlanda, Avrupa'nın en yoksul ülkelerinden biri olduğu, insanlarının mülteci olarak dünyanın dört bir tarafına dağıldığı günleri çoktan geride bırakmıştır.

Bugün İrlandalı olmak, ünleri dünyanın her köşesine yayılan Corrs, Boyzone ve U2 gibi grupların da katkılarıyla gurur vericidir.

İrlanda artık yeni milenyumun modern, gelişen bir Avrupa ülkesidir. Bu Kelt Kaplanı'nın ekonomisi gün geçtikçe iyileşmektedir. Fakat bunun getirdiği keyfi sadece İrlandalılar değil, aynı zamanda oraya gidip İrlanda'yı keşfeden, sayıları gitgide artan turistler de yaşamaktadır.

Pek çok ziyaretçiyi İrlanda'ya çeken İrlanda'nın coğrafyası ve insanlarıdır. Bir kere görünce İrlanda manzaralarının güzelliğinden etkilenmemek imkânsızdır. Yeşil, puslu gölleri ve vahşi, sarp kayalıklı sahilleri, her an konuşmaya ve sohbet etmeye hazır insanları, hayatın rahatlığı ve sakin ritmi. En şaşırtıcı olan, belki de bu kadar küçük bir coğrafyanın nasıl bu kadar çeşitlilik barındırdığıdır.

Mart 2004'den bu yana iş yerlerinin yanı sıra barlarda, restoranlarda, kafelerde vs. sigara içilmemektedir. Oteller ve pansiyonlarda sigara içilmemesi kanunla düzenlenmemiş olsa da pek çok yerde sigara içilmemektedir.

© Direct Ferries Ltd