Man Adası - Kuzey İrlanda Feribot Haritası

Man Adası ile Kuzey İrlanda arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Man Adası ülkesinden Kuzey İrlanda ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Man Adası ülkesinden Kuzey İrlanda ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Man Adası
Man Adası
Kuzey İrlanda Feribotu
Kuzey İrlanda

Kalkis: Man Adası Varis: Kuzey İrlanda Feribot Rehberi

Man Adası ve Kuzey İrlanda arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 5 sefer sunan Steam Packet firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Douglas - Belfast güzergâhi, Her hafta 2 kez sefer düzenlemektedir & Douglas - Larne yaklasik Haftalik 3 kez sefer, 2 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Man Adası ile Kuzey İrlanda arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Man Adası Hakkında:

Man Adası'na hiç gitmemiş olan çoğu insan adanın tam olarak nerede olduğundan emin değildir. Ada, İrlanda Denizi'nde, İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler arasında, Lancashire sahilinden en fazla 100 km. uzaklıktadır. Mükemmel hava ve deniz bağlantıları sayesinde adaya ulaşmak hiç zor değildir.

Uçurumlarla çevrili, dağlık Man Adası, Britanya'nın en güzel köşelerinden biridir. Yaklaşık 48 km. ile 21 km. boyutlarındadır. Bu alan, vahşi fundalıklarla kaplı kırlardan, ormanlarla bezenmiş vadilere, kumlu sahillerden, güzel kalelere, göz alıcı darlıktaki demir yollarına, sayısız dikili taşa ve Kelt haçlarına varana pek çok şeyi içinde barındırır.

Man Adası İngiltere'nin turist kalabalığından biraz uzakta kalır. Böylece sakinlik ve dinginlik arayanlar kilometrelerce uzunluktaki, bozulmamış sahillerinde, bahçe çitlerinin ve piknik alanlarının arasında yürüyüş yapabilir, kır köylerine buharlı trenlere rastlayabilir, çayın yanında yenen çöreklerinin tadına varabilirler.

Muhteşem bir coğrafyaya sahip olsa da adada en çok turisti, Haziran ayının ilk iki haftası yapılan Man Adası TT motosiklet yarışları çekmektedir. Dünyanın dört bir yanından motosiklet tutkunları, yanmış lastik ve hız meraklıları adaya akın etmektedir.

Kuzey İrlanda Hakkında:

Kuzey İrlanda İrlanda Adası'nda İrlanda Cumhuriyeti'nın kuzeyinde yer alan Birleşik Krallık'a bağlı ülke.

Başkenti Belfast 'tır. Ülkenin en önemli gölleri Britanya adalarının içinde de en büyük tatlı su kaynağı olan 392 km²'lik alana sahip Lough Neagh ,diğer önemli gölü ise Fermanagh Kontluğu sınırları içindeki Lough Erne'dir. Kuzey İrlanda'nın en büyük adası Antrim sahilindeki Rathlin adasıdır. Sperrin Dağları ülkenin Altın ihtiyacının karşılandığı bir bölgedir. Ayrıca Mourne dağları çevresinde de Granit çıkarılmaktadır. Ülkenin en yüksek noktası Mourne dağlarında 848 metre yüksekliğindeki Slieve Donard 'dır.

© Direct Ferries Ltd