Marsilya Feribot Limanı nerede?

Marsilya Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Marsilya feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Marsilya feribot rezervasyonu için Marsilya Feribotları veya Varış Noktası Marsilya Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Marsilya Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Marsilya Feribot Limanı
Marsilya, Fransa'nın güneydoğu sahilinde bulunmaktadır. Marsilya Feribot Limanı tabelaları, sizi şehir merkezinden limana kolaylıkla ulaştıracaktır.

Lyon/Montpellier'den, Vitrolles'ten sonra A7'den çıkın ve A55 yoluna girin ve 'Marseille - Vieux Port' tabelalarını izleyin. 8 km sonra, 4 numaralı bağlantı yolundan çıkın ve 'Gare Maritime' tabelalarını izleyin.

Aix en Provence/Lyon/Nice'den (A7'), 5 numaralı çıkışı alın, sağ şeritte kalın ve 'Gare Maritime' tabelalarını izleyin. Daha sonra, 3 numaralı çıkıştan A557'yi terk edin ve 'Gare Maritime' tabelalarını izleyin.
Tren ile Marsilya Feribot Limanı
Marsilya Feribot Limanı, Place de la Joliette Metro istasyonu ile SNCF Demiryolu Ağı'na bağlıdır.
'Gare de Marseille Saint-Charles' Fransa ve İtalya, İspanya ve İsviçre gibi diğer ülkelerdeki bir çok şehire bağlıdır.

Marsilya trenleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen SNCF web sitemizi ziyaret ediniz.
Marsilya Feribot Limanı Adresi
BP 81965 Cedex 02, 23 Place de la Joliette, F- 13226 ile Marsilya
Marsilya Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Marsilya feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Marsilya Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd